מוצרי קד״מ

איך בוחרים מתנות לעובדים

העובדים שלך הם המשאב החשוב ביותר שלך! ללא עזרתם בעבודת ביום יום העסק שלך אינו יכול לתפקד, לכן חשוב לפנק ולהשקיע בהם על מנת שיהיו מרוצים במקום העבודה ויישארו איתך שנים רבות. לרוב אנו נותנים מתנה לעובדים בחגים ובאירועים חשובים אחרים כמו: ימי הולדת ,חתונה, הולדת ילד, יום המשפחה, הצטיינות בעבודה ועוד. את המתנות תוכלו לבחור ממגוון המוצרים הגדול אשר כול בין היתר מוצרים לפרסום שחברות הק"דמ יודעות להתאים לעובדים בהתאם למאורע או לחג.

על מה צריך לשים לב שבוחרים מתנה לעובדים?

בטרם החלטתם לקנות מתנה לעובדים חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים! זאת על מנת להתאים את המתנה לצורכי העובדים. מוצרי קידום מכירות ומוצרי פרסום נותנים לנו מענה למתנה לעובדים הן בחגים והן כמתנה בלי שום קשר לחגים וניתן למצוא לא מעט מתנות יפות שיתאימו לעובדים שלכם. אך חשוב ביותר לשים לב לכמה דברים חשובים בטרם רוכשים מתנה לעובד.
איכות המתנה- שמחפשים מתנה לעובדים חשוב שתהיה איכותיות! על מנת שתישאר אצל העובד לאורך שנים רבות. עם מוצרי קידום מכירות אשר עובדים בסטנדרטים גבוהים ומחמירים ביותר תוכלו למצוא מגוון נרחב של מתנות שונות הן לחגים והן לאירועים שונים, אשר מותבעים עם הלוגו של החברה על המוצר.

מתנה עם ערך מוסף – תוכלו מתנות ומארזים שי שאנשים עם מוגבלויות מכינים. על יד כך שאתם מקבלים מתנה יפה וגם עוזרים לבעל מוגבלות להתפרנס יפה. התרומה לקהילה וההכרה בעבודת המוגבלים מראה לעובד שהוא יותר מעוד עובד ושיש מחשבה מאחורי המתנה.
מתנה שימושית ונעימה – עם מוצרי קידום מכירות תוכלו למצוא מגוון נרחב של מתנות מפנקות ושימושיות שיישארו מזכרת נפלאה לעובדים. עם מגוון מוצרי פרסום תוכלו לבחור איזה מתנה שאתם רוצים לעובדים שלכם.
תקציב למתנה – חשוב כבר בהתחלה שפונים לחברות קידום מכירות להגיד להם את התקציב ולא לחרוג ממנו, ובהתאם לכך לבחור אפשרויות שונות למתנות איכותיות שלא עולות הרבה כסף אך עדיין יפות ושימושיות. חשוב להשוות בין מס' אפשרויות שונות ואז לבחון את המתנות שהכי מתאימות לעובדים. עם מגוון מוצרים לפרסום שמציעות חברות הקידום מכירות תוכלו למצוא את המתנות המושלמות לעובדים שלך.

למה חשוב להעניק מתנות לעובדים?

הענקת מתנה לעובדים עוזרת להגדיל את תפוקתו של העובד וכן גורמת לכך שהעובד מוערך בחברתו ועוזר רבות לחברה. ככל שנעניק לעובד יותר מתנות ונפנק אותו , כך העובד ישקיע יותר בעבודה. העובד ויבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ואף יגדיל את תפוקתו. חשוב לצ'פר את העובד במתנות לא רק בחגים אלא גם בימים שאינם. עושים זאת על מנת להראות לו את הערכתנו הרבה עבור תרומתו למשרד.

    עם מוצרים לפרסום תוכל לפנק את העובדים שלך במתנות שימושיות כגון:

  • לוח שנה
  • יומן
  • ספל
  • תחתיות לכוסות ועוד
  • ;. אז בפעם הבאה שאתם רוצים להראות לעובד שלכם עד כמה הוא חשוב לכם, אל תהססו להעניק לו מתנה.