מוצרי קידום לחברות הייטק

חברות ההייטק הבינו מזמן שיש להשקיע במוצרי קידום כדי לשמור על הלקוחות הקיימים ולמשוך חדשים. מוצרי קידום לחברות הייטק כוללים פריטים שימושים ביותר אשר עליהם מודפס לוגו החברה או שם החברה. כך תמצאו פד לעכבר, לוח מחיק זכוכית, לוח מחיק מגנטי, מוצרי פרסום מגנטים, כובעים, חולצות, עטים, תחתיות לכוסות ועוד.

מהם מוצרי קד"מ בהייטק?

מוצרי קד"מ בהייטק הם מוצרים שימושיים ביותר שחברות ההייטק אוהבים לצ'פר את הלקוחות והעובדים שלהם. מוצרי הקד"מ המובילים ביותר בחברות אלה:

  • לוח מחיק זכוכית, לוח מחיק מגנטי.
  • תחתיות לכוסות.
  • פד לעכבר.
  • כובעים.
  • מחזיקי מפתחות.
  • עטים וכו'.

מאחורי כל מוצר קד"מ עומדת חשיבה שיווקית אסטרטגית וכניסה לתודעת הצרכן הפוטנציאלי. כמו כן, חברות הייטק הם המובילות במוצרי קד"מ, ואין חברת הייטק שלא מקציבה תקציב למוצרי קד"מ ומצ'פרת את העובדים שלה שהם הנכס החשוב לה וללקוחות שלה.

חשיבות מוצרי קד"מ בחברות הייטק

למוצרי קד"מ בחברות הייטק חשיבות מרובה. מעבר לזה הם מגדילים את המכירות של העסק הם גם משארים בתודעה של הלקוחות את המסר של החברה להרבה מאוד זמן. מוצרי הקד"מ יוצרים עניין הן אצל לקוחות חדשים והן אצל וותיקים שדואגים לספר על החברה ופועלה. כמו כן,הם מחזקים את ערך המותג בשוק והם דרך מצוינת להשקיע בלקוחות במקום עוד פרסום באמצעי התקשורת.

למה להשקיע במוצרי קד"מ ?

אם אתם רוצים להגדיל את רווחי המכירות של החברה, מוצרי קידום הם הפתרון. מוצרים אלו עוזרים לתרום לשם המותג כמותג שקל להזדהות עימו לאורך שנים רבות. מעבר לכך, כל לקוח אוהב לקבל מוצר חינמי במתנה, גם אם זה מוצר קד"מ.

מוצרי הקד"מ משאירים את המוצר במודעות של הלקוחות לאורך זמן רב עקב החשיפה הממושכת אליו. מעבר לכך, החשיפה אליהם היא רחבה יותר ככל שנחלק מוצרי פרסום מגנטים, כובעים, מחזיקי מפתחות. כך נגדיל את מעגל הלקוחות שלנו וניצור עניין במוצר. מה שחשוב לחברה היא חיזוק ערך המותג, ועם מוצרי קד"מ כגון: מוצרי פרסום מנגטיים, לוח מחיק מגנטי, לוח מחיק זכוכית ועוד. 

מוצרי קד"מ בכנסים

דרך שיווק מצוינת לשווק מוצרי קד"מ היא בכנסים. בכנסים אנו חשופים למגוון נרחב של לקוחות פוטנציאליים. חלוקת מוצרי קד"מ שכוללת חלוקות מוצרי פרסום מגנטים, כובעים, מחזיקי מפתחות, עטים, תיקים מבד ועוד היא דרך מעולה לזכור את החברה בתודעה. לכן חשוב שחברות ההייטק ישווקו כמה שיותר מוצרי קד"מ בכנסים. שיווק זה יכול להוביל להעלאת המכירות של חברת ההייטק בצורה משמעותית ביותר.