מוצרי קדמ מגנטיים

אם אתם עורכים בירור לקראת רכישת מגנטים מודפסים קבלו מס' עובדות וטיפים לגבי הדפסת מגנטים ושוק מגנטים בישראל:

1. יותר ויותר עסקי דפוס בישראל מציעים הדפסה על מגנטים ללקוחותיהם. יצור והדפסה על מגנטים דורש התמחות ומומחיות. ניתן להבחין בפערים גדולים בין יצרנים שונים ביחס לאיכות המגנט והגימור הסופי של המגנט.

2. חלק מהיצרנים הגדולים מאחדים כמות גדולה של כרטיסי ביקור מגנטים יחד על פלטת דפוס אחת. שיטה זו למי שאינו בקיא בה ואינו קפדן בה עלולה ליצור סטיות קשות בגווני ההדפסה ביחס לקובץ המקור שאישרתם להדפסה על מגנטים. (לדוגמה כחול יתקבל כסגול אדום יתקבל ככתום וכו).

3. חיתוך מגנטים הינו גורם חשוב המשפיע רבות על המראה הסופי של המגנט שלכם. חיתוך מגנטים אינו קל לביצוע עקב המגנטיות שמקפיצה את הדפים ועקב סטיות בשלב הצמדת הנייר המודפס למגנט (מבוצע ידנית). לא פעם תתקלו במגנט על המקרר שחתוך באלכסון או קרוב מדי לכיתוב או עם שוליים שאינם שייכים להדפסה על המגנט. תופעה נוספת הינה קצוות מגנט שאינם נקיים ועם שבבי מגנט קטנים (גרדים) הפוגעים במראה הנקי והאיכותי. תופעה זו נובעת משימוש בסכין חיתוך נייר אשר אינה מתאימה להדפסת מגנטים. יש להשתמש בסכין "וידיה" בעלת זווית השחזה מתאימה.

4. אם ברצונכם להזמין מגנט בחיתוך צורני עליכם לבדוק מספר דברים: שהיצרן לא מבצע פיקים בסכין מה שיגרום לבליטות מכוערות בקו החיתוך והוא משתמש בשטנצ השחזה כפולה שנותן חיתוך נקי. אם נדרש לכם חצי חיתוך כלומר אתם רוצים שהצורות יישארו בתוך מסגרת מגנטית לפירוק ע"י המקבל אז בדקו טוב שהיצרן יודע לעשות זאת. מדובר בלחצים עדינים ומעט יודעים לעשות זאת נכון כלומר שלא יתפרק מעצמו וגם לא להיפך קשה מדיי לפירוק. התעקשו לראות מספר דוגמאות דומות למגנט שתזמינו ובחנו את כל הנאמר לעיל.

5. עסקי דפוס שאינם מתמחים במגנטים סובלים מפסילות רבות ביצור ולכן אצל אחדים מהם יתכן ותחסר כמות מזו שהזמנתם .לא תדעו אם לא תספרו.

6. כאשר המגנט שתרצו אינו סטנדרטי ומיועד לשימוש מיוחד נדרש מהספק ידע וניסיון להתאים לכם את הפתרון הנכון.
כבר פגשנו בלקוחות מאוכזבים שזרקו את כספם לפח כי לא הכינו שיעורי בית. לדוגמא המגנט שהוצמד לפלייר לא מחזיק אותו על דלת פלדת, המגנט שיועד לרכבים דהה בשמש או עף מהמכונית, לקוח רצה שירשמו על המגנט בעט אבל לא ניתן כי הלמינציה לא מאפשרת. לא חסרות דוגמאות לחוסר מקצועיות של ספקים בתחום.

7. לסיכום בדקו שהספק הינו יצרן מגנטים מהשורה, בקשו מגוון דוגמאות להתרשמות, בדקו היטב את הגימור והחיתוך ובדקו את הכמות שמסופקת לכם. במגנטים מיוחדים בקשו דוגמה לפני ובחנו אותה בשימוש אמת בשטח. הכרטיס המגנטי הינו מפגש הכרות של לקוחותיך עמך. התפיסה הפסיכולוגית של הלקוח היא כך: כפי שנראה המגנט שלך כך אתה נראה. איכות המגנט שלך מרמזת על איכות השירות/ המוצר שלך. לא כדאי לאבד לקוחות בגלל כמה שקלים חיסכון.

קצת עלינו

חברתנו אור פרו מוצרי מגנט וקד"מ בע"מ – בית המגנט הינה בין החברות הוותיקות בתחומה ומובילה בארץ בתחום הדפסת מגנטים וייצור מוצרי מגנט. אור פרו מייצרת מגנטים מודפסים למקרר גם עבור משרדי הפרסום ולבתי הדפוס וכן לחברות ולארגונים מהגדולים והמוכרים בישראל. כמובן שאנו משרתים גם בעלי עסקים ולקוחות פרטיים. חברת אור פרו מוצרי מגנט וקד"מ בע"מ צברה במרוצת הזמן מוניטין של חברה המקפידה על איכות מוצריה, נותנת שירות אדיב ואמין וחדשנית בתחומה.(ראו למעלה קטגורית "המלצות").

אור פרו – בית המגנט היא גם החברה היחידה בישראל שפועלת בכל תחומי המגנט הקיים ולכן המומחית ביותר. להבדיל מרוב היצרנים אשר מיצרים רק מגנטים דקים פרסומיים למקרר אנו יודעים לייצר מכל עובי קיים ולכל מטרה, כולל כפתורי מגנט חזקים, לוחות מחיקים מגנטיים לקיר ולשולחן מוצרי מגנט מיוחדים, ערכות מגנט דידקטיות, מתנות מגנטיות, מגנטים יפים למכירה בחנויות, מגנטים חזקים לתעשייה ועוד.

אור פרו מייבאת בעצמה את חומרי הגלם וכן מייבאת מוצרים משלימים לתחום המגנטים כגון: טוש מגנטי מחיק, אוחז עט, זכוכיות מגנט ועוד.

אל תהססו להתקשר. נשמח לענות על כל שאלה ולייעץ בטלפון או אצלנו במשרד בתל אביב בו נציג מגוון דוגמאות של עבודות מגנט  ומגוון סוגי מגנט בהתאם לצורך שלכם.
בברכה צוות אור פרו.